Game Guardian Full Apk


Game Guardian Nedir ? Android işletim sistemli cihazlar için oyunlarda hile programıdır. Şık bir tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ve %100 etkili olması vazgeçilmezdir.

ROOTSUZ ÇALIŞMAZ

Game Guardian ile hemen hemen bütün Android oyunlarına hile yapabilirsiniz.
Game Guardian ile hile yapan bir arkadaşımın yorumu; Game Guardian böyle Hile deniyo başarılı oldugum oyunlar: Dungeon Hunter 3 ve SixGuns

Kullanımı  ; Game guardian ı açıyoruz. Sonra orta menu tusuna basıyoruz. Ekranın ortasında saydam kopek olacak. Sonra oyuna giriyoruz. 


Şimdi oyunda paramız 200 mesela. Kopege tıklıyoruz. Search diyip para degerimiz yazıyoruz. 200 yani. Sonra onu aratıyoruz. Onumuze birsuru yazı cıktı. Ellemiyoruz. Back e basıp oyuna donuyoruz. Bize para kazandıracak basit bir işlem lazım. Yaptık mesela. Para 206 oldu. Tekrar saydam kuçuya tıklayıp search e basıyoruz. Yeni para degerimiz giriyouz. Aratıyoruz. Obumuze tek bir seyin cıkması lazım. Olmadıysa resetleyip baştan deneyin.


Şimdi o tek zımbırtıya basıyoruz. Onumuze bir kutu cıkacak ona money yazalım. Tamam diyelim. Sonra Searching result list e tıklayalım. Ordaki garip sayılı numaralı seye tıklayın. Sonra istedigibiz degeri en ustteki yere yazın. Altta 4. sayısı işaretli olmalı. Degilse başa donun. Sonra onu kaydedin. Oyuna donun. Ve paranız yukselmiş olsun. 

Anlatım alıntıdır fakat oldukca etkili çalısıyor. İndirmek için alt tarafdaki butona basınız.


boyut: 3mb

2 yorum

yorum
Orhan Hasar
admin
11 Ekim 2016 17:48 ×

bilader para yükseliyor ama onu kullandırmıyor

Reply
avatar
12 Ekim 2016 17:30 ×

Bazı oyunlarda hata verebiliyor

Reply
avatar