TrafficMonSoon İle Para Kazanma


Selam Teknogam Okurları,

Bu yazımda size trafficmonsoon ptc sitesinden bahsedicem. Güvenilen ptc sitelerinden biri olan trafficmonsoon size günde sadece 10 reklama tıklayıp tüm gün belirli aralıklarla reklam gelmesini sağlıyor .

Trafficmonsoon aslında biraz takip gerektirir bedava kazanç sağlayabildiğiniz gibi paraylada hiç uğraşmadan kazanç yapabilirsiniz ama bilgisayarda boş vakit geçirmektense bu fikri değerlendirmek daha iyi olmazmı ? :)

Şimdi sitenin çalışma mantığı diğer siteler gibi her gün gir 100-150 reklama tıkla karşılığını al gibi değilde siteye girişte size bir adet 10 saniyelik reklam gösteriyor ve günde 10 reklam trafiği yap sana 24 saat boyunca belirli aralıklarla 0.001 den 0.05 e kadar reklam geliyor elbette bu size çok az gibi gelebilir ama referanslardan %100 komisyon ve gün geçtikçe farkedeceksiniz bu reklam oranları 0.50 $ a kadar yükseliyor ve sizde daha eğlenceli çalışıyorsunuz bedava para da olmaz demi elbette her işin bir karşılığı var :) bizde vaktinin çoğunu bilgisayarda geçiren ve zamanını değerlendirmek isteyen arkadaşlara anlattık.

Siteden Birkaç Görüntü Verelim

Burası Sizin Reklamları Tıklamak İçin Tıklıyacağınız Yerdir.

Sitede Her güm Start Surfing Yazan Yere Tıklayıp 10 Reklam İzleyerek 24 Saat Boyunca Reklam Gelmesini Sağlayabilirsiniz.

Gelelim Ödeme Kanıtına :)
1.ci
2.ci

Gelelim Site Linklerine 

Refli Üyelik :


Refsiz Üyelik :Sağlıcakla Kalın :)2 yorum

yorum
kakar pose
admin
25 Aralık 2015 13:49 ×

https://trafficmonsoon.com/?ref=the_cats

Reply
avatar
kakar pose
admin
25 Aralık 2015 13:50 ×

https://trafficmonsoon.com/?ref=the_cats

Reply
avatar