Android’de Gizli Video Nasıl Çekilir?

Android’de Gizli Video Nasıl Çekilir?

Selam Arkadaşlar
Android cihazlarımızda video çekmek bazen zahmetli gelebilir. Önce kameraya gireceğiz, sonra oradan video butonuna tıklayacağız. Ardından da video çekmeye başlayacak. Oysa ekranda bir buton olsa ve bastığımız an çekmeye başlasa ne güzel olurdu değilmi .
Bu olay mümkün. Ekranınızda Widget olarak bir buton var ve bastığınız an video çekmeye başlıyor. Bazen bir saniye bile kaçırmamanız gereken yerler oluyor ve kameraya girene kadar oldukça vakit kaybı yaşıyorsunuz. Size önereceğim yöntem ile artık zaman kaybetmeden video çekebileceksiniz.
Adnroid’de gizli olarak video çekmek için:

  1. Öncelikle Sevret Video Recorder uygulamasını buraya tıklayarak indiriyorsunuz.
  2. Uygulamayı telefona kurduğunuz zaman karşınıza uygulamanın temel ekranı geliyor. Burada zamanlama ayarını yapıyoruz. Ayrıca hangi kameranın kullanılacağını da bu ekrandan seçeceğiz(ön kamera veya arka kamera).Telefonu bir yere yerleştiriyorsunuz. ayarladıgınız zaman gelince telefon video kaydını yapıyor ve ayarladıgınız zaman dolunca kaydı bırakıp çekilen videoyu kaydediyor. Kimsenin bu olaydan haberi olmuyor.

uygulamayı kurduğunuz zaman alttaki resimdeki gibi widgetlerinizin arasında secret video adında bir widget ekleniyor. Bu widgeti ekrana koyarsanız tek tıkla video çekebilirsiniz. Kimse video çektiğinizi anlamaz aynı zamanda vakit kaybı yaşamazsınız.