İnternetsiz İnternet Tarayıcısı

Merhaba teknogam okurları bugün Google'nin yeni uygulaması 'Save to Google' ile internetsiz internetin önünü açtığı eklentiyi sizlere tanıtacağım.

İnternet bağlantısı olmadan da internet sayfalarına erişim artık Google Chrome ile mümkün !


Teknoloji devi Google, kullanıcıların istedikleri web sayfalarını daha sonra okumak için kaydetmelerine olanak tanıyan Pocket benzeri uygulamalara iddialı bir alternatif sunuyor. "Save to Google" adı verilen bu Chrome eklentisi daha önce biraz da sessiz sedasız bir biçimde kullanıcılara çevrimiçi ortamdaki görselleri saklamalarını sağlayan bir özellik halinde sunulmuş.
'SAVE TO GOOGLE' İLE İNTERNET  VARKEN KAYDET YOKKEN GEZİN
Fakat bu yeni haliyle eklenti çok daha gelişmiş becerilere sahip. Web sayfalarını merkezi bir konuma kaydetmeyi sağlayan eklenti ayrıca kaydedilen her bir sayfayı daha sonra bulmayı kolaylaştıracak biçimde etiketleme olanağı da sunuyor.
Özelliği kullanmak için, öncelikle eklentiyi tarayıcıda aktif hale getirmelisiniz. Daha sonra eklentinin Chrome tarayıcıya eklediği, arama çubuğunun yanındaki yıldız ikonuna tıklamanız, onu etiketlemeniz ve ardından google.com/save adresini ziyaret etmeniz yeterli.