iPhone İçin Müzik İndirme Uygulamaları

iPhone İçin Müzik İndirme Uygulamaları


Merhaba Teknogam Takipçileri , iphone kullanıcılarının bildiği gibi Apple cihazlarda internetten müzik indirmeniz ve açmanız Jailbreak işlemi olmadan mümkün değil Bu yazımızda size Jailbreak işlemi yapılmış ve yapılmamış cihazlarda müzik dinlemenizi sağlayacak iPhone müzik indirme programlarından bahsedeceğiz..
Öncelikle belirtmemizde yarar var ki Jailbreak işlemi olmayan cihazlarda telefonunuzu, bilgisayarınıza bağlayarak iTunes ile müzik dosyalarınızı telefonunuza aktarmanız en sağlıklı yöntem.

Jailbreakli Cihazlar İçin iPhone Müzik İndirme Programları

Eğer iphone konusunda yeterince bilgili olduğunuzu düşünüyorsanız cihazınıza Jailbreak işlemi yaparak sınırlandırmadan kurtarmanız mümkün. Jailbreak işlemi yapılan cihazlarda direkt olarak müzik indirme programlarını gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkün.
Musicbox – Cydia arşivinde bulunan bütün müzikleri internet üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.
Multiclip – Youtube videolarını hem video hem mp3 olarak cihazınıza indirmeye yarayan servis.
Free Video – Yine bir video indirme programı olan uygulama ile yalnızca ses seçeneğini kullanarak indirmek istediğiniz dosyaları mp3 olarak kaydedebilirsiniz.

Jailbreakli  Olmayan Cihazlar İçin iPhone Müzik İndirme Programları  


Cihazınızda  jailbreak işlemi yoksa üstte verdiğimiz müzk indirme uygulamalarını kullanamıyorsunuz. iTunes aracı ile müziklerinizi cihazınıza aktarmanız ve bu şekilde kullanmanız gerekiyor.Siz de kablolar ile uğraşıp saatlerce müzik atmaktan sıkıldıysanız, iphone’unuza kısa yoldan müzik atabilirsiniz.Nasıl mı ?
Dropbox veya benzeri Bulut programlarından birini PC’nize yükleyerek cihazınız ile PC arasında hızlı aktarım yapabilirsiniz. Böylece müzik indirme uygulamalarından herhangi birini kullanmadan da Dropbox’a attığınız dosyaları senkronize ederek cihazınız üzerinden dinleyebilirsiniz.
Tavsiyemiz : İOS bilginiz varsa cihazınızı Jailbreak yapıp yukarıda verdiğimiz programlar aracılığıyla kolay bir şekilde iphone cihazınızda müzik indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, cihazınız üzerinden direkt olarak müzik yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Etiketler:appleiosiphonemüzik indirme