E-ZİNCİR PARA KAZANMA | GÜNLÜK 20 TL |


E-ZİNCİR NEDİR ?

Ezincir Türkiye'nin en çok kazandıran platformudur. İnternetden para kazanmak için var olan ptc sitelerini yok edicek bir sistemdir. Günlük 20 Tl net kazanç sağlayan platform en çok kazandıranlar arasında 1. sırada yer alır.

 Bildiğiniz üzere internetden para kazandıran milyonlarca site var. Fakat bu tarz sitelerden günlük geliriniz en fazla 2 dolar olur. Bizim paramızda en fazla 5tl alabilirsiniz ki bu bile nerdeyse imkansız. 

PEKİ E-ZİNCİR NASIL YÜKSEK KAZANÇ SAĞLIYCAK ?

E-Zincir piyasaya Google'nin Adsense reklam şirketinden kazanç sağlaması ile çıkmıştı.
Youtube kanalımıza partner olarak Adsense'yi eklemştik ve kanala 1 dakikalık videolar atmıştık. Videoların 20. saniyesinde Adsense reklamı çıkıyodu bu videoları E-Zincir platformuna ekleyerek 20.saniyede çıkan reklama otomatik tıklama yaparak günlük 40 Tl civarı kazanç sağlamıştık.

Adsense ip sorunu yarattığı için artık aynı mantıkla daha tecrübeli bir şekilde Link Tıklatma Servislerine yapmaya karar verdik. 

Mantık Şu ki ; E-Zincir programını bilgisayarımıza indirip kuruyoruz. Haliyle üye olmadan giriş yapılmıyor. Üyelik aşaması biraz farklı oldu link kısaltma sitelerinden kazancağımız için E-Zincir.com web sitesinin host vs vs giderlerini ortadan çıkarmak için referanslı kayıt olmak zorundayız.

Kazanmak için alt tarafda vericeğim referanslı link kısaltma sitelerinden en az 5 tanesine üye oluyoruz. Mümkünse bütün sitelere aynı mail adresi ve aynı kullanıcı adıyla üye olalım.

Üye oldukdan sonra facebook adresinden bana kullanıcı adınızı mesaj olarak gönderin.
Sebebi ise şudur ; referansdan üye olanlar kullanıcı adını bana veriyor e-zincir üyeliğinede aynı kullanıcı adı ve mail ile üye oluyor bana kullanıcı adını veren herkesin e-zincir üyeliğini aktif ediyoruz ve hediye 50 kredi yüklüyoruz kredi ne işe yarar birazdan açıklıycam.

öncelikle burdan sitelere üye oluyoruz.

Link.tl       ÜYE OL
Bc.vc          ÜYE OL
Adf.ly         ÜYE OL
cc.cc            ÜYE OL
Lincash       ÜYE OL
Sbun.net     ÜYE OL
Tr6.in         ÜYE OL
Binbox        ÜYE OL
Linkshrink ÜYE OL
Linkbucks  ÜYE OL
Adfoc.us     ÜYE OL
Link.im      ÜYE OL
Ouo.io        ÜYE OL
Spaste        ÜYE OL
Binbucks   ÜYE OL

Bunlardan en az 5 tanesine üye oluyoruz. Hepsinede aynı mail ve kullanıcı adı ile olun sonra facebook adresimden bana kayıt olduğunuz kullanıcı adınızı gönderin.
Facebook adresim : facebook.com/efsanebeyF 

E-Zincir programı 1 hafta sonra paylaşılıcak. Şuan yazılım işleri bitti test ediliyor 1 hafta sonra tamamen kazanmaya başlıycağız.

Programı size verdiğimde bilgisayarınıza indirip program içinden üye olun unutmayınki yukardaki facebookdan bana verdiğiniz kullanıcı adınız ile aynı olsun. 50 kredi hediye olarak gelicektir. 

Programa kayıt olduk diyelim link kısaltma sitelerinin her birinden 5 link kısaltalım hepsinide kopyalayıp e-zincir programının içindeki linklerim kısmına yapıştıralım ortalama 30 link ekledik farzedelim.

Hesabınıza 50 kredi yüklendi..

KREDİ NEDİR ?

Örneğin hesabınızda 100 krediniz var bu demektirki linklerinize en fazla 100 kişi tıklar.

Kredi kazan bölümüne girerek kredinizi yükseltin kredi kazanma şöyledir program otomatik üyelerin linklerine tıklar. Karşı taraf tıklama başına parasını alır bizde kredimizi alırız.

Programı kullanan herkes kendi linkini ekleyip kredi kazanmayı aktif ederse herkes birbirinin linkine tıklamış olcak size düşen tek şey programa linkinizi koyup kredi kazanmayı açarak programı arka plana almak otomatik paralar gelicektir.

Link.tl den 10 link kısaltıp programa koysak günlük 300 kişi programı çalıştırsa 1 linkinize 300 kişi tıklamış olur 10 link x 300 tıklama = Günlük 3000 tıklama almış olursunuz site 1000 tıklamaya 10 tl veriyor ve biz günlük 3000 tıklama alarak 30tl almış olduk bu sadece 10 link ve 1 siteden gelen para.

Siz 5 siteye üye olup herbirinden 10 link kısaltsanız 300 kişi gene hepsine tıklamış olur ve her siteden 30tl almış olursunuz 5 site x 30 tl = 150 tl günlük gelir sağlamış olursunuz.

Şuan yapmanız gereken yukardaki sitelere üye olup facebook hesabımdan bana kullanıcı adınızı vermenizdir. Yaklaşık 1 hafta sonra programı burda paylaşıcam hemen kazanmaya başlıycaksınız.
Gelişmeleri e-zincir forumdan takip edebilirsiniz ayrıca referansdan üye olanlar arasında çekiliş yapılıp kredi ve rütbe hediye edilcektir. Referans olan daha çok kazanır ve herzaman ayrıcalıklıdır. E-zincir forum : http://e-zincir.com/ foruma üye olmayı ihmal etmeyin.AMAÇ HEP BERABER KAZANMAK 

E-ZİNCİR KURCUSU FURKAN YALÇIN'A TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM ..

8 yorum

yorum
Adsız
admin
3 Aralık 2015 22:01 ×

bn 6 tane reklam sitesine askimol.66@hotmail.com e postasıyla ve mikoilim66 kullanıcı adıyla uye oldum e zincir sitesine de kaydoldum facebooktan mesaj yazamadıgım için buraya yazdım baska yapacagımız bir sey var mi

Cevapla
avatar
burak ilk
admin
4 Aralık 2015 18:48 ×

Mantıklı bir sistem gibi duruyor.Deneyelim bakalim

Cevapla
avatar
illegalyazar
admin
5 Aralık 2015 11:18 ×

Yorumunuz için teşekkürler şimdilik yapmanız gereken tek şey bizden haber beklemeniz. Kısa zamanda program paylaşılarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevapla
avatar
Adsız
admin
11 Aralık 2015 23:54 ×

Ne zaman faaliyete gececek uygulama

Cevapla
avatar
17 Aralık 2015 21:46 ×

100 tık a 1 Tl mi oluyor? Hiç bir sitenin 100 tık a 1 tl verceğini sanmam

Cevapla
avatar
illegalyazar
admin
18 Aralık 2015 14:31 ×

Link.tl yayıncı oranlarına girip Turkiye tıklama oranına bakabilirsiniz. Türkiye'den 1000 tıklama = 10 tl ödüyor, 100 tık = 1tl ye denk geliyor. Diğer link kısaltamalarda buna oranla gider Türkiye'den 100 tıklamaya 1tl değil 0.80 tl verir.

Cevapla
avatar
Furkan Torun
admin
20 Aralık 2015 09:08 ×

6-7 tanesine üye oldum hocam
ana bazı sitelere cep42 nickiyle oldum bazılarına furkan nickiyle

Cevapla
avatar
osman
admin
28 Ocak 2017 05:42 ×

gool.ga yabancı bir link kısaltma servisi.Gayet düzenli ödeme yapan güvenli bir firma.Rahatsızlık veren reklamları yok.Ödeme oranları da Türkiye için 3$ dan başlıyor.sayımları gerçekten çok iyi anlık olarak görebiliyorusunuz.Firamın yabancı olması çok öenmli değil Türkiye bölgesine bakan bir Türk temsilci var destek olarak hiç sorun yaşamacağınız bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

Ödeme Yöntemleri : Pay-pal - Payza- Banka Havale
Reklam Türü - Link Kısltma
Üye Olmak İçin - Üye Ol
Web sitesi - http://gool.ga

refle üye olursanız sevinirim.

Cevapla
avatar