Adobe Photoshop CC 3D v16.1.1 2016 Türkçe Full İndir

Adobe Photoshop CC 3D v16.1.1 2016 Türkçe

Dijital görüntü düzenlemeye yönelik endüstri standartı olan Adobe Photoshop CC, kapsamlı bir profesyonel düzenleme araçları sunar. Ayrıca, ilham vermek üzere tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleriyle donatılmıştır.


Yeni Özellikler :
Photoshop CC’de birçok yenilik var. Ayrıntıları öne çıkarmak için yeni Akıllı Netleştirme özelliğini kullanın. Düşük çözünürlüklü çekimleri büyük ve yüksek çözünürlüklü görüntülere dönüştürün. Daha önce yalnızca Adobe® Photoshop Extended’da sunulan gelişmiş 3B düzenleme ve görüntü analizi araçlarının tümüne sahip olun. Ve çok daha fazlasını yapın.

Yeni Akıllı Netleştirme:
Her seferinde capcanlı ve net görüntüler sağlayın. Şimdi Akıllı Netleştirme sayesinde doku ve ayrıntıları öne çıkarabilir, parazit ve hale efektlerini temizleyebilir ve istediğiniz görünümü tam olarak ayarlayabilirsiniz. Netleştirme için ihtiyacınız olan her şey bu araçta.

Creative Cloud’un bir parçası:
Creative Cloud’un bir parçası olan Photoshop CC ile yaratıcı süreciniz daha sorunsuz, daha pratik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama üyeliği seçeneğiyle veya diğer tüm yaratıcı araçları içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz.NOT Final sürümdür.32-64Bit Sürümleri Mevcuttur.Keygen içermektedir full yapmadan önce oluşabilecek hataları önlemek amacıyla antivirüsünüzü devre dışı bırakınız...