Vodofone 2016 Kampanya (1-500mb)Merhaba çok değerli TEKNOGAM okurlarımız, bugün sizlere vodofone 2016 ücretsiz internet kampanyasını göstereceğim. 

Vodofone hattının çıkarmış olduğu Vodofone Yanımda adlı uygulamayı indiren vodofone hat sahipleri her hafta yenilenen 500mb sahibi olacaklar. Yani 1 ay boyunca her hafta 500mb internetiniz hattınıza tanımlanacak. Uygulamayı açtığınızda paketlerim bölümüne giriniz. En üstte Hediye 500mb-1Gb gibi bir yazı belirir. Satın al 0 tl yazacaktır. Satın al butonuna tıklayın ve işlem gerçekleştirin. Sonrada doya doya internetinizi kullanın. 1 hafta sonra internetiniz bittiğinde uygulamaya girip aynı işlemleri tekrarlarsanız yine 500 mb sahibi olursunuz.Kampanya'ya katılmak için Vodofone'nin çıkardığı uygulamayı alttaki linkten indimeniz gereklidir.

Tıkla Uygulamayı İNDİR
Etiketler: bedava internet, internet, bedava, kaçak net, internet, beleş net, vodofone bedava internet, vodofone yanımda, yanımda, beleş net yapın, a, bedava internet yapımı, vodofone kampanyalar, 2016 vodofone kampanyalar, vodofone, yurtdışı,