Turkcell Bedava İnternet-Dk-Sms KampanyalarıMerhaba Teknogam Takipçileri,Bugün Ülkemizde en çok kullanılan operatörün kullanıcılarına sunduğu bedava kampanyalardan bahsedeceğiz.Yazımızın devamında sürekli güncellenecek olan TURKCELL BEDAVA KAMPANYALARINI bulabilirsiniz

Turkcell Bedava Paketler-Kampanyalar 2017
Hattınızda Tl Olmadıgında İmdadınıza Yetişebilecek Bedava Paketler Bu Yazımızda Sizlerle...Hemen Alttan Bu Fırsatları Gözden Geçirebilirsiniz


 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Kurtar Muslera  Oyununu Oyna 2 GB'ı Kap !
Sadece GNC üyelerinin faydalanabileceği bu kampanyaya katılmak için :
Öncelikle Buradan GNC uygulamasını veya Google playden indirin ve giriş yapın . Seçeneklerden Fırsatlarım bölümüne gelin .
"Fileleri Havalandır , 2 GB'ı Kap ! " yazısını bulup girin ve detaylara basın  Muslera oyununu oynayıp Muslera'ya gol atınca hattıza 2 GB yüklenecektir .

"Turkcell SİM Uygulaması İle Aylık 500MB İnternet Kazanın"
Öncelikle Buradan Veya Google Playden Sim Uygulamasını İndirin.Ardından Giriş Yapın.Seçeneklerden Ayrıcalıklarım bölümüne gelin.
Yetiş Turkcell İnterneti Bulup "HEMEN AL" yazısına basın.
 
-
Ardından paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

"Turkcell SİM Uygulaması İle Aylık 60DK Konuşma Kazanın"

Öncelikle Buradan Veya Google Playden Sim Uygulamasını İndirin.Ardından Giriş Yapın.Seçeneklerden Ayrıcalıklarım bölümüne gelin.
Yetiş Turkcell Konuşma'yı Bulup HEMEN AL'a Basın.


Ardından paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

"İlk Duyan Siz Olun Kampanyası" İle Haftalık 1GB Bedava İnternet Kazanın"
ETK IZIN yazıp 2200’a ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılıp, Turkcell aboneliklerinin sona ermesinden sonra da reddetme haklarını kullanıncaya kadar Turkcell ürün, hizmet ve kampanyaları ile ilgili Turkcell’den bilgi almaya izin vermeleri durumunda Haftalık 1 GB İnternet Paketi hediye edilecektir.

 ''Bip'' İle Her Gün Mesaj Gönderin 1GB Bedava İnternet Kazanın!
Bip uygulaması turkcellin çıkarttıgı whatsapp tarzı mesajlaşma uygulaması. Turkcell’in en çok kullanılan uygulaması olan Bip ile 5 gün boyunca hergün arkadaşlarınıza 10 mesaj göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirip 5 gün boyunca günde en az 10 mesaj, toplamda 50 mesaj göndermiş olmanız gerekiyor.Daha sonra Turkcell 1gb hediyenizi size yollayacaktır.


 Bip Messenger İle Grup Sohbeti Kur 1GB İnternet Kazan!

Yine Turkcellin BİP İle Sunduğu Bedava İnternet Kampanyasından Bahsedelim.. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirin ve açın telefon numaranızla giriş yaptıktan sonra bir grup sohbeti açın ve 2 arkadaşınızı bu sohbete ekleyin ve gruba bir mesaj yazın.Böylelikle 1Hafta geçerli 1GB İnternet paketinin sahibi olacaksınız.
  Turkcell Gollercepte 500MB Bedava İnternet Kazanın!
Turkcell Gollercepte ile takımınızın haberlerinden haberdar olur aynı zamanda 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell GollerCepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store’dan ücretsiz olarak indirin ve uygulamayı açın.gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar kısmına gidip buradan abonelikler kısmından telefon numaranızı eklemeniz durumunda Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB bedava internet kazanabilirsiniz.
Aynı Zamanda uygulama içinden arkadaşlarınızıda uygulamayı indirmeye davet ederseniz her davet için ek 500mb kazanacaksınız. :)
 Bip Messenger'a 5 Arkadaşını Getir,1GB Aylık İnternet Kazan!
Arkadaşlarına Bip Messenger üzerinden ücretsiz SMS at ve Bip Messenger uygulamasından haberdar et. 5 arkadaşın Bip Messenger kullanmaya başladıgında 1 aylık 1GB bedava internet kazan.Uyanıklık edip aileden kişilere yaparak bu sayıyı azaltabilirsiniz :)
*Sürekli Yenileri Eklenecek Ve Güncel Kalacaktır.Güzel Yorumlarınızı Esirgemeyin...
NOT: Bu İşlemlerden birini Yaptınız ama hattınıza bedavanız tanımlanmadı mı? ozaman ''4362'' ye mesaj atarak nedenini öğrenebilirsiniz....


etiketler :turkcell bedava kampanyalar yeni,turkcell bedava kampanyalar internet,turkcell bedava kampanyalar güncel,turkcell bedava kampanyalar 2016,turkcell bedava kampanyalar 2016 temmuz,turkcell bedava kampanyalar 2016 haziran,turkcell com tr bedava kampanyalar,turkcell bedava dakika kampanyaları,turkcell bedava dk kampanyaları,turkcell bedava dakika kampanyaları 2014,turkcell bedava dakika kampanyaları 2015,turkcell ücretsiz dakika kampanyaları,genç turkcell bedava dakika kampanyaları,turkcell de bedava kampanyalar,turkcell bedava dakika kampanyalar,turkcell bedava dk kampanyalar 2015,turkcell en yeni bedava kampanyalar,turkcell bedava kampanyalar 2014 en yeni,turkcell bedava kampanyaları 2014 ekim,turkcell en son bedava kampanyalar,turkcell e özel bedava kampanyalar,turkcell bedava kampanyalar face,turkcell bedava fırsat kampanyaları,

4 yorum

yorum
Adsız
admin
31 Ağustos 2016 17:29 ×

Dk nerde Furkan Bey

Reply
avatar
31 Ağustos 2016 19:16 ×

öncelikle yorumunuz için teşekkürler turkcell kampanya yaptıgı zaman eklenecektir.

Reply
avatar
Unknown
admin
6 Ocak 2017 18:30 ×

Kardeş toplantidayim uygulamasini indirdim uyede oldum ama 1 gb gelmedi

Reply
avatar
7 Ocak 2017 21:03 ×

kampanya surelerı dolabılıyor makalemız zamanla guncellenecektır

Reply
avatar