Turkcell Bedava İnternet-Dk-Sms KampanyalarıMerhaba Teknogam Takipçileri,Bugün Ülkemizde en çok kullanılan operatörün kullanıcılarına sunduğu bedava kampanyalardan bahsedeceğiz.Yazımızın devamında sürekli güncellenecek olan TURKCELL BEDAVA KAMPANYALARINI bulabilirsiniz

Turkcell Bedava Paketler-Kampanyalar 2016
Hattınızda Tl Olmadıgında İmdadınıza Yetişebilecek Bedava Paketler Bu Yazımızda Sizlerle...Hemen Alttan Bu Fırsatları Gözden Geçirebilirsiniz


Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

 ''Bip'' İle Her Gün Mesaj Gönderin 1GB Bedava İnternet Kazanın!
Bip uygulaması turkcellin çıkarttıgı whatsapp tarzı mesajlaşma uygulaması. Turkcell’in en çok kullanılan uygulaması olan Bip ile 5 gün boyunca hergün arkadaşlarınıza 10 mesaj göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirip 5 gün boyunca günde en az 10 mesaj, toplamda 50 mesaj göndermiş olmanız gerekiyor.Daha sonra Turkcell 1gb hediyenizi size yollayacaktır.

 Bip Messenger İle Grup Sohbeti Kur 1GB İnternet Kazan!
Yine Turkcellin BİP İle Sunduğu Bedava İnternet Kampanyasından Bahsedelim.. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirin ve açın telefon numaranızla giriş yaptıktan sonra bir grup sohbeti açın ve 2 arkadaşınızı bu sohbete ekleyin ve gruba bir mesaj yazın.Böylelikle 1Hafta geçerli 1GB İnternet paketinin sahibi olacaksınız.
 Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle 1GB Bedava İnternet Kazanın!
Turkcell Toplantıdayım ile Haftalık 1GB İnternet Kazanabilirsiniz.Peki Nasıl ? Öncelikle Program nedir ne işe yarar bundan bahsedelim;Turkcell Toplantıdayım uygulamasını App Store, Google Play gibi magazadan telefonunuza indirebilirsiniz.Peki bu uygulama ne işe yarar? Eğer önemli bir görüşmedeyseniz hemen uygulama içinden Toplantıdayım seçeneğini aktif ediyorsunuz.Böylelikle karşı tarafa sizin daha önceden belirlediğiniz bir sesli notu karşı tarafa dinletmiş oluyorsunuz.Gelelim bedava İnternete; uygulamaya İlk defa üye olanlara TURKCELL 1GB haftalık bedava internet veriyor. Turkcell bedava internet için Google Play’den Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirip kayıt olun.Size 1GB internet gönderilecektir.Eğer uygulamayı kullanmak isterseniz, Haftalık 3TL ile bu uygulamanın özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  Turkcell Gollercepte 500MB Bedava İnternet Kazanın!
Turkcell Gollercepte ile takımınızın haberlerinden haberdar olur aynı zamanda 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell GollerCepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store’dan ücretsiz olarak indirin ve uygulamayı açın.gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar kısmına gidip buradan abonelikler kısmından telefon numaranızı eklemeniz durumunda Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB bedava internet kazanabilirsiniz.
Aynı Zamanda uygulama içinden arkadaşlarınızıda uygulamayı indirmeye davet ederseniz her davet için ek 500mb kazanacaksınız. :)
 Bip Messenger'a 5 Arkadaşını Getir,1GB Aylık İnternet Kazan!
Arkadaşlarına Bip Messenger üzerinden ücretsiz SMS at ve Bip Messenger uygulamasından haberdar et. 5 arkadaşın Bip Messenger kullanmaya başladıgında 1 aylık 1GB bedava internet kazan.Uyanıklık edip aileden kişilere yaparak bu sayıyı azaltabilirsiniz :)
*Sürekli Yenileri Eklenecek Ve Güncel Kalacaktır.Güzel Yorumlarınızı Esirgemeyin...
NOT: Bu İşlemlerden birini Yaptınız ama hattınıza bedavanız tanımlanmadı mı? ozaman ''4362'' ye mesaj atarak nedenini öğrenebilirsiniz....


etiketler :turkcell bedava kampanyalar yeni,turkcell bedava kampanyalar internet,turkcell bedava kampanyalar güncel,turkcell bedava kampanyalar 2016,turkcell bedava kampanyalar 2016 temmuz,turkcell bedava kampanyalar 2016 haziran,turkcell com tr bedava kampanyalar,turkcell bedava dakika kampanyaları,turkcell bedava dk kampanyaları,turkcell bedava dakika kampanyaları 2014,turkcell bedava dakika kampanyaları 2015,turkcell ücretsiz dakika kampanyaları,genç turkcell bedava dakika kampanyaları,turkcell de bedava kampanyalar,turkcell bedava dakika kampanyalar,turkcell bedava dk kampanyalar 2015,turkcell en yeni bedava kampanyalar,turkcell bedava kampanyalar 2014 en yeni,turkcell bedava kampanyaları 2014 ekim,turkcell en son bedava kampanyalar,turkcell e özel bedava kampanyalar,turkcell bedava kampanyalar face,turkcell bedava fırsat kampanyaları,

2 yorum

yorum
Adsız
admin
31 Ağustos 2016 17:29 ×

Dk nerde Furkan Bey

Reply
avatar
31 Ağustos 2016 19:16 ×

öncelikle yorumunuz için teşekkürler turkcell kampanya yaptıgı zaman eklenecektir.

Reply
avatar