Tüm Hatlarda Bedava Arama


Selam Teknogam Okurları,

Bu konuda sizlere bedava arama yapmak için ne yapmanız gerektiği hakkında kısaca bilgi verdim. Bedava arama yapmamız için bir programa ihtiyaç duyacaz.


Programımızın İsmi : World Phone 

World phone uygulaması ile dünya çapında konuşma yapabilirsiniz ama biz bu programı lucky patcher kullanarak cracklersek sınırsız konuşmada yapabiliriz. Uygulamada kontör elbette paralı olacağı için biz bu para işini ortadan kaldıralım ve sınırsız bedava arama yapalım . 

Programda bedava arama yapabilmemiz için gereken tek şey internet biz internet üzerinden arıyoruz karşıdaki kişi normal açabiliyor ve konuşabiliyorsunuz . Ben bunu bizzat videolu şekildede anlatım . Programı cracklemekle uğraşmak istemeyenler içinde uygulama linkini direk veriyim lucky patcherla uğraşmanıza gerek kalmaz .

Bazı telefon modellerinde uygulama sıkıntı yaratabilir. "Application has not finished signing in please try again" şeklinde öyle bir hata alırsanız google playden indirip lucky patcherla kendiniz tekrardan videodaki gibi yaparsanız düzelir. :)


World Phone Crackli Apk :
Lucky Patcher Apk (İsteyene) :
World Phone Normal (Google Play) :


Ve Video İyi Seyirler :)

9 yorum

yorum
burak ilk
admin
6 Aralık 2015 16:43 ×

Başarılı. Severek takip ediyoruz😂😂

Cevapla
avatar
6 Aralık 2015 16:57 ×

Teşekkür eder iyi günler dilerim .

Cevapla
avatar
Adsız
admin
7 Aralık 2015 09:55 ×

Grand neo plus da olmuyomu

Cevapla
avatar
Adsız
admin
7 Aralık 2015 09:56 ×

Grand neo plus da olmuyomu

Cevapla
avatar
Adsız
admin
7 Aralık 2015 12:21 ×

Grand neo plus a olmuyomu

Cevapla
avatar
Osman Eriş
admin
13 Aralık 2015 17:38 ×

Uygulamayi gayet guzel kullandim ama 2 gun sonra baglanmiyo yesil hep internet de var wifilerden baglaniyom mobil veri faln olmuyo nedir bunun sikintisi

Cevapla
avatar
13 Aralık 2015 23:22 ×

Programın lucky patcher ile patchlenmesinden kaynaklıdır google playden tekrar indirip yaparsan yada patchlediğin uygulamayı tekrar yüklersen sorun çözülecektir.

Cevapla
avatar
Unknown
admin
23 Nisan 2017 13:45 ×

Crack li linki bida atar mısınız

Cevapla
avatar