Genç Beyin, Genç Bakıs, Genç Bilisim: Bilisim Zirvesi

Proje Atölyesi, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı olarak gönüllü öğrencilerin hizmet verdiği bir birimdir. Proje Atölyesi, Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenmektedir ve AB gönüllülük hizmeti akreditasyonuna sahiptir. Proje Atölyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı projelerinde aktif rol almakta ve projeler gerçekleştirmekteyiz.
Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi olarak 18-24 Şubat tarihlerinde “Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim: Bilişim Zirvesi” isimli Türkiye Ulusal Ajansı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi ve Uludağ Üniversitesi tarafından desteklenen projemizi gerçekleştireceğiz.


            Projemizin amacı gelişen teknoloji ve bilişim dünyasının hızına Türkiye gençlerinin de adapte olabilmesini sağlamaktır. Sürekli tüketilen teknolojik ürün ve fikirlerin yanı sıra bu konuda üretici de olabilmek için farkındalık oluşturmayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda alanlarında uzman kişiler tarafından verilen eğitimler sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen gençlere bilişim, dijital dünya, siber güvenlik,robotik sistem konularında bilgi birikimi ve tecrübe sağlanarak okullarına döndüklerinde de bunların geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Doğru yönde olsan bile öyle oturup durursan hayatına yön veremezsin.
HAREKETE GEÇMENİN TAM ZAMANI !!
"Tırmanmayı göze alan zirvenin hazzını yaşar." Bu zirvede bizle beraber ol !
Zirveyi bekleyenler için nihayet beklenen eğitimler geldi. Türkiye geneli üniversitelerden seçilecek olan genç beyinlerle robotik , Bilişim , Girişimcilik , Siber güvenlik , Webde tasarım ve trendler gibi mühendislik ve mühendislik dışı alanlarda eğitimler verilerek "BİLİŞİM ZİRVESİ" gerçekleştirilecektir.
Zirvemiz oruç otelde gerçekleştirilecek olup yemek ve konaklama ücretsizdir. Düzenlenen eğitimler sonucu sertifika verilecektir.
***Bilgisayar ile gelmeniz gerekmektedir.
SENDE GENÇLİK ÇALIŞMALARINA MERAKLIYSAN BU FIRSATI SAKIN KAÇIRMA.

Katılım Formu İçin: TIKLA

🚩ETKİNLİĞİMİZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN DEĞİLDİR!!!!
*** DİĞER İLLERDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİNDİR.***

İletişim için;
İnstagram: @uupatolyesi
Twitter: @uludagproje
Facebook: @projeatolyesi